Реклама

💻 Apple представила новий MacBook Pro: вісім ядер та покращена клавіатура

Čytaty latynkoju
💻 Apple представила новий MacBook Pro: вісім ядер та покращена клавіатура

Компанія Apple оновила лінійку MacBook Pro, оснастивши новинки більш швидкими процесорами Intel Core восьмого і дев’ятого покоління.

Нові моделі працюють у два рази швидше, ніж 4-ядерний MacBook Pro, і на 40%, ніж 6-ядерний MacBook Pro. За словами Apple, це найшвидші ноутбуки Mac в історії.

MacBook Pro

? Найшвидший Mac

Найбільші зміни сталися у 15-дюймовій версії ноутбука, яка отримала процесори Intel 9-го покоління. Існує дві моделі, одна з яких оснащена шестиядерним процесором з тактовою частотою 2,6 ГГц та друга з восьмиядерним процесором з частотою 2,3 ГГц.

MacBook Pro

Для тих, хто хоче максимальної продуктивності, Apple пропонує кращу конфігурацію на базі більш потужного восьмиядерного поцесора з частотою 2,4 ГГц і можливістю розгону до 5,0 ГГц. Саме його у компанії назвали найшвидшим MacBook за всю його історію.

MacBook Pro

На 13-дюймовий MacBook Pro з Touch Bar встановлені 4-ядерні процесори з прискоренням Turbo Boost до 4,7 ГГц.

? Які характеристики

У нових моделях використовується дисплей Retina, який підтримує широкий колірний обхват і технологію True Tone. Також ноутбуки оснащені стереодинаміками, панеллю Touch Bar та підтримують технологію Touch ID.

apple

На ноутбук встановлюється SSD-накопичувач і чип Apple T2 для підвищеної безпеки.

В оновленому Mac App Store з’явилися підбірки від редакторів і додатки від розробників.

? Яка ціна

Вартість оновлених MacBook Pro – від 1 799 до 2 399 доларів.

Читайте також, що Apple Pay додали? Apple Pay додали у способи оплати в iTunes, App Store, Apple Music або iCloud у способи оплати в iTunes, App Store, Apple Music або iCloud.