📵 Huawei дозволили тимчасово працювати в США для підтримки своїх мереж та пристроїв

Čytaty latynkoju
📵 Huawei дозволили тимчасово працювати в США для підтримки своїх мереж та пристроїв

? Що може робити Huawei 

Уряд США видав китайській компанії Huawei і її 70 дочірнім компаніям тимчасову ліцензію терміном на 90 днів. Вона діятиме до 19 серпня 2019 року.

До цього терміну компанія зможе купувати та використовувати компоненти та інші товари з США для підтримки своїх мереж і пристроїв.

Huawei

Однак компанії все ще заборонено купувати товари з США для створення нових продуктів. Ліцензія дозволить компанії випускати оновлення для місцевих смартфонів, обслуговувати мережі та телекомунікаційне обладнання.

? Чому так сталося

16 травня міністерство торгівлі США внесло китайську компанію в чорний список і заборонило йому закуповувати обладнання і програмне забезпечення від американських компаній без дозволу уряду США.

Huawei
Після цього від співпраці з компанією відмовилися Google, а також виробники чіпів Intel, Qualcomm, Xilinx і Broadcom.

У корпорації пообіцяли, що користувачі пристроїв Huawei будуть отримувати оновлення для систем безпеки. Що буде з пристроями, які компанія випустить в майбутньому, поки невідомо.

Читайте також, що Google та ще чотири американські компанії припинили? Google та ще чотири американські компанії припинили співпрацю з Huawei співпрацю з китайською компанією.