📱 Apple Pay додали у способи оплати в iTunes, App Store, Apple Music або iCloud

Čytaty latynkoju
📱 Apple Pay додали у способи оплати в iTunes, App Store, Apple Music або iCloud

Компанія Apple вирішила зробити покупки у своїх сервісах більш зручними для користувачів. Розробники додали у сервіси новий спосіб оплати.

? Де можна оплачувати

Apple додала Apple Pay як спосіб оплати для різних покупок, включаючи App Store, iTunes Store, Apple Music, Apple Books або для покупки сховища iCloud.

Зміни відображені в оновленому документі підтримки, повідомляє The Verge.

Apple Pay

? Як працює

Новий спосіб оплати запускається перед Apple Card, яка повинна з’явитися цього літа.

Перед використанням платіжного сервісу, необхідно зайти в «Налаштування» –> «iTunes & App Store». Далі обрати свою електронну адресу Apple ID –> «Переглянути» –> «Керування платежами» –> «Додати спосіб оплати».

У Apple Pay також є кілька додаткових переваг, таких як можливість додавати кілька кредитних і дебетових карт, а також більш простий спосіб для користувачів керувати своїми підписками на Apple Music і iCloud з програми Wallet.

? Працює в Україні

Ця функція тепер доступна користувачам з США, Канади, Австралії, Сінгапуру, Гонконгу, Тайваню,  України та Об’єднаних Арабських Еміратів.

Нагадаємо, Apple TV став доступний? Apple TV доступний в Україні, поки тільки кіно – оновлення від Apple в Україні.

Читайте також про 5 новинок, які представив5 новинок Apple: від стрімінгового сервісу до власної кредитки Apple на цьогорічній презентації.