📱 Apple TV доступний в Україні, поки тільки кіно – оновлення від Apple

Čytaty latynkoju
📱 Apple TV доступний в Україні, поки тільки кіно – оновлення від Apple

? Оновлений додаток від Apple

Apple випустила оновлення прошивок iOS 12.3 і tvOS 12.3 для пристроїв та включив туди новий додаток Apple TV. Він доступний у більш ніж в 100 країнах світу, в тому числі і в Україні.

Apple TV

? Що можна дивитися

У США та деяких інших країнах додаток підтримує телеканали Showtime, Stars, Cinemax, Epix, Smithsonian, Acorn TV та інші. Згодом їх список буде розширюватися. Оновлений додаток доступний майже на всіх ваших екранах: MacBook, телевізійні приставки Roku та fireTV та навіть смарт-телевізори Samsung, LG, Sony та Vizio.

В Україні поки що можна дивитися лише фільми — купувати або брати на прокат.

Apple TV

? Допоможе з вибором

Також користувачі Apple TV зможуть розраховувати на персональні рекомендації по серіалах і фільмах на основі більш ніж 150 відеододатків і стрімінгових сервісів. Після запуску онлайн-кінотеатру Apple TV+, за допомогою додатка Apple TV можна буде отримувати доступ до оригінального контенту, який буде виходити на платформі.

Apple TV

? Які ще особливості

Підпискою можна буде поділитися з членами сім’ї (не більше 6) без доплати. Перегляд доступний без реклами та навіть оффлайн. Для дітей передбачено свій контент, який відбиратиме окрема команда модераторів.

? Вартість телеканалів

Кожен канал у США коштує $9,99/місяць. Apple пропонує також безкоштовну пробну версію.

Читайте також про 5 новинок, які представив5 новинок Apple: від стрімінгового сервісу до власної кредитки Apple на цьогорічній презентації.