Український завод постачатиме дрони для ЗСУ

Čytaty latynkoju
 Український завод постачатиме дрони для ЗСУ

Одним із важливих завдань візиту делегації стало проведення робочої наради щодо впровадження нових проектів на підприємстві. Обговорено вимоги щодо підписання майбутнього контракту з іноземними партнерами-замовниками. Планують випускати дрони.

Як відбуватиметься співпраця

Під час наради відбулася демонстрація безпілотних літальних апаратів, дрібносерійне виробництво яких планує запровадити ДП «ВО «Карпати». Підприємство займатиметься розробкою та виробництвом спеціальних систем, які призначені для боротьби з дронами противника, що є високим пріоритетом для підприємства, в тому числі, завдяки високому експортному потенціалу. У рамках міжнародної кооперації з американською компанією Delphi підприємство планує впровадження нові проекти на підприємстві. Додамо, що підприємство торік стало найбільшим платником податків у регіоні серед виробничих підприємств державного сектору економіки.

Нагадаємо, що українські розробники створилиСтворено безпілотник, який «не бачать» тепловізори безпілотник, який «не бачать» тепловізори. Безпілотник «Горобець» має електричний двигун та корпус, які виготовлені зі спеціальних матеріалів. Їхня особливість — практично повна відсутність теплового випромінення.