В УНІАН представили мобільний додаток із даними про погоду

Čytaty latynkoju
В УНІАН представили мобільний додаток із даними про погоду

Додаток безкоштовний, і не збирає персональні дані. Єдина інформація, що запитується у користувача — місце розташування. Програма розроблена для пристроїв Android починаючи з версії 5.01 та IOS 10. Над проектом працював департамент 1+1 Digital.

Як функціонує додаток

У додатку «Погода УНІАН», крім точного прогнозу погоди, розробники об’єднали метеопрогноз на заданих автомобільних маршрутах, інформацію про погоду на популярних українських курортах та відстеження метеозведень в обраних містах. Таким чином, користувачі сервісу завжди будуть знати в яких містах в конкретний уїк-енд хороша погода, і якою дорогою туди найкраще доїхати.

Власників автомобілів додаток порадує інформацією про небезпечні та аварійні ділянки дороги при плануванні поїздок. Крім того, сервіс попередить автолюбителів про зливи, ожеледицю, туман та інші природні сюрпризи. У розділі «Погода на курортах» зібрана інформація про популярних українських гірських і пляжних місцях відпочинку – від Закарпаття до Чорного та Азовського морів.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про нові розробкиКонтент, ЗМІ та можливості технологій — поради The New York Times в сфері ЗМІ.