Реклама

Вініри в Люмідент — види накладок і особливості їх установки

Čytaty latynkoju
Вініри в Люмідент — види накладок і особливості їх установки
 1. Головна
 2. Суспільство
 3. Вініри в Люмідент — види накладок і особливості їх установки
 • Сподобався пост? Став вподобайку!
 • 0

Дрібні дефекти, відколи, наліт і інші недоліки зубів псують зовнішній вигляд людини, викликають у нього почуття незручності і дискомфорту. Створити бездоганну посмішку в Києві допоможуть стоматологи клініки Люмі-Дент, за допомогою керамічних вінірів на зуби – унікальні найтонші накладки, що виготовляються особливим способом.

Після їх установки на коронки зубів людина може забути про необхідність приховувати вади емалі. Вініри відносяться до одних з найбільш ефективних і доступних за ціною способів реставрації зубів.

Види вінірів

Зубні естетичні накладки розрізняються по товщині – класичні варіанти представлені виробами 0,6 мм, більш тонкі аналоги відрізняються ультратонкими стінками в 0,1 – 0,2 мм. Виготовляються композиції на спеціальному цифровому обладнанні зуботехнічних лабораторій, деякі моменти їх виробництва суворо засекречені.

Пропоновані в Києві вініри для зубів:

 • керамічні;
 • композитні;
 • голлівудські.

Керамічні накладки, іменовані також порцеляновими, виробляються з готових керамічних блоків, застосовуються на здорові проліковані зуби, не вимагаючи попереднього обточення. Композитні аналоги належать до фотополімерних пломб, які застосовуються в стоматологічній терапії – вони відрізняються меншою стійкістю до стирання і виникнення дефектів.

Голлівудські люмініри відомі мінімальною товщиною, високою міцністю і бездоганною службою, виготовляються і поставляються з США.

Показання до установки вінірів

Лікувальних цілей вініри не мають – їх функція зводиться до естетичного поліпшення зовнішнього вигляду посмішки. При цьому протипоказань до установки накладок практично не існує, стоматологи Люмідент рекомендують цей спосіб художньої реставрації, як найбільш швидкий і ефективний.

Показаннями для вінірованія служать:

 • дефекти форми або розмірів зубів;
 • потемніння емалі через харчові продукти або лікарські препарати;
 • присутність некрасивих темних пломб;
 • вади на поверхні зубів, які потрібно приховати.

Візуальні недоліки можуть залишатися після носіння брекетів – вінірування служить кінцевим етапом корекції неправильного прикусу. Також композиції надійно приховують зубні проміжки у вигляді діастем або трем. Вдатися до вінірів може кожен пацієнт, який бажає зробити швидко відбілювання зубів зі збереженням тривалого результату – якісні накладки здатні служити до 25 років.

Підготовка і проведення вінірування

При бажанні зробити красивою свою посмішку і надати їй бездоганний зовнішній вигляд, варто звернутися в клініку Люмідент в Києві. Фахівці проведуть консультацію та огляд ротової порожнини, підготують зуби до художньої реставрації. Після зняття відбитка з щелепи в зуботехнічній лабораторії будуть виготовлені індивідуальні зубні вініри – мікроскопічні накладки, покликані створювати відому голлівудську посмішку.

Етапи вінірування:

 • консультація пацієнта, підбір оптимального виду і форми накладок;
 • обточування зубів, підготовка до установки вінірів;
 • установка відбілюючих композицій.

При проведенні обточуванні з зубів знімається невеликий зовнішній шар, після чого застосовуються тимчасові накладки з пластмаси. Людина користується ними до моменту установки виготовлених керамічних мікропротезів. Після закінчення всіх процедур можна вести звичний спосіб життя – вініри не вимагають особливих способів догляду або експлуатації.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...