Реклама

💼 Групу компаній FAVBET очолила Марина Гінзбург

Čytaty latynkoju
💼 Групу компаній FAVBET очолила Марина Гінзбург
  1. Головна
  2. Суспільство
  3. 💼 Групу компаній FAVBET очолила Марина Гінзбург
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Удосконалити модель управління бізнесом, зміцнити позиції на поточних та нових ринках, підвищити ефективність команди та посилити технологічну складову – ці цілі сьогодні є драйверами для менеджменту міжнародної компанії FAVBET на чолі з генеральним директором Мариною Гінзбург.

За 22 роки активного розвитку та становлення міжнародний холдинг FAVBET став одним із лідерів в індустрії гемблінгу наземної мережі, пройшов успішний шлях трансформації та цифровізації бізнесу, продовжує трек масштабування та запускає нові продукти.

Марина Гінзбург — експерт у фінансовому секторі з досвідом роботи у країнах СНД, Європи та Азії понад 20 років. На управлінських позиціях займається ефективним розвитком компаній у гральному, банківському та нафтовому бізнес-сегменті.

Група компаній FAVBET примножує 20-річний досвід стрімкого розвитку та виходить на новий рівень. Моя роль полягає у диверсифікації та систематизації бізнес-процесів, посиленні командної роботи та екосистеми, розширенні маркетингового інструментарію та каналів продажу, репутаційному зростанні бренду. Особливо цінно приєднатися до команди в історичний момент трансформації компанії та еволюції індустрії – внаслідок державних законодавчих ініціатив

Марина Гінзбург, СEO групи компаній FAVBET

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...