🙅🏼‍♂️ У Великій Британії саджатимуть у в’язницю за погрози про публікацію відвертих фото

Čytaty latynkoju
🙅🏼‍♂️ У Великій Британії саджатимуть у в’язницю за погрози про публікацію відвертих фото

Безпека за свої фото

Як передає Vice вже протягом шести років у Великій Британії заборонено використовувати світлини чи відео, на яких зображено оголошену людину без її згоди. З 2015 у країні вже затримали 900 людей за таке порушення.

Наразі у Великій Британії навіть планують посилити відповідальність за погрози розповсюдити оголені фото людини без її згоди — за це можуть ув’язнити до двох років. Уряд країни має розглянути правки до вже існуючого законодавства протягом цього тижня.

Передумовою для таких змін стала кампанія Naked Threat — 45 тисяч людей звернулися до уряду Великої Британії, аби вони посилили відповідальність за домашнє насильство. Крім того, закон про домашнє насильство розповсюджуватиметься не тільки на людей, що живуть разом.

Це важливий момент для жінок, які страждають від домашнього насильства і погроз оприлюднення їх інтимних фото і відео. Ми дуже раді, що уряд визнав необхідність термінових змін

Гетті Баркворт-Нентон, одна з ініціаторок руху
Читайте також: 😱 «Твій пеніс тепер мій»: хакер дистанційно зламав пояс вірності для чоловіків та вимагав гроші

Як зазначила одна з ініціаторок руху Гетті Баркворт-Нентон, за підрахунками Naked Threat кожна сьома жінка мала погрози про публікацію її відвертих світлин у мережу чи була жертвою домашнього насильства.

Також вона підкреслила, що такі дії зазвичай роблять колишні партнери, стосунки з якими мали аб’юзивний характер.