🏆 Компанія MacPaw отримала світову нагороду за соціальне відео

Čytaty latynkoju
🏆 Компанія MacPaw отримала світову нагороду за соціальне відео

Відео від MacPaw

Екопранк «Помста сміття» (The Revenge of the Junk) отримав золоту нагороду у категорії «Довкілля та сталий розвиток», який був знятий у Києві разом з українською продакшн-студією Bang Bang Family.

Ідея ролика полягала в приверненні уваги до проблеми засміченості вулиць міста. Головний герой відео, Junkman, був одягнений в унікальний костюм, створений з декількох кілограмів відходів. Поки він прикидався купою сміття, випадкові перехожі Києва викидали на нього власний непотріб. Тоді Junkman «оживав», привертаючи увагу людини.

Читайте також: 🌳 Екоактивність українців зросла втричі у 2020 році

MacPaw випустила ролик з метою популяризації дбайливого та відповідального ставлення до чистоти міст та власної ініціативи #CleanMyCity та долучення до неї більшої кількості компаній.

Ініціатива #CleanMyCity — це регулярні міські прибирання, організовані компанією у рамках соціальних та благодійних ініціатив MacPawCares.

До челенджу #CleanMyCity долучилися 14 інших компаній. MacPaw також створила безкоштовний застосунок для полегшення сортування відходів «Сортуй».

Відеокампанія отримала 8.5 млн переглядів, 24 000 репостів, коментарів та позитивних відгуків на YouTube, Facebook, Instagram та інших платформах. Також у її результаті було зібрано 17 640 кг сміття у Києві.