💪🏻 Інвестиційний форум Києва: на заході обговорять розвиток міста в умовах пандемії

Čytaty latynkoju
💪🏻 Інвестиційний форум Києва: на заході обговорять розвиток міста в умовах пандемії

Інвестиційний форум Києва

Шляхи подолання викликів, спричинених пандемією коронавірусної інфекції, та відновлення соціального та економічного розвитку столиці стане основною темою Інвестиційного форуму Києва. Про це повідомили в Департаменті економіки та інвестицій КМДА.

Обраний напрям обумовлений загальносвітовою тенденцією до локалізації бізнесу та інвестицій, їх розвитку в окремих агломераціях внаслідок карантинного режиму, викликаного пандемією COVID-19.

Як зазначила очільниця Департаменту економіки та інвестицій КМДА Наталія Мельник, порушення товарних потоків між країнами через пандемію призводить до локалізації бізнесу.

У таких умовах необхідна підтримка місцевих виробників. Інфраструктура міста також потребує переосмислення. Епідемія показала необхідність створення об’єктів критичної інфраструктури, які можуть забезпечити Києву автономне функціонування, якщо виникнуть наступні пандемії. Саме тому цьогорічний Інвестиційний форум пройде під гаслом Go Local. Think Global — Дій локально. Думай глобально».

Наталія Мельник, Очільниця Департаменту економіки та інвестицій КМДА
Читайте також: 🎊 В Україні може побільшати кількість державних свят: Курбан-Байрам, Песах та інші

Минулорічний Інвестиційний форум Києва, що відбувся у вересні 2019 року був присвячений ідеї створення Великого Києва.

Він зібрав близько тисячі експертів та лідерів думок з різних країн світу. Серед учасників форуму були мер Кракова Яцек Майхровский, віце-мер Будапешта Габор Багді, лауреат Нобелівської премії миру 2007 року Раджендра Пачаурі. Відкривав Форум Київський міський голова Віталій Кличко.

Взяти участь у цьогорічному заході та детально ознайомитись з програмою форуму можна за посиланням.

Також ми вже раніше писали? Україна увійшла до міжнародної асоціації Moon village, як Україна увійшла до міжнародної асоціації Moon village.