🇺🇦 День Конституції: Зеленський запустив флешмоб, видадуть Конституцію для дітей

Čytaty latynkoju
🇺🇦 День Конституції: Зеленський запустив флешмоб, видадуть Конституцію для дітей

28 червня Україна відзначає День Конституції. Президент України Володимир Зеленський привітав українців зі святом.

«Нещодавно на Книжковому арсеналі я відповів, що книга, яку має прочитати кожен українець, — це Конституція України. Я дуже хочу, щоб ми любили День Конституції не тільки тому, що це черговий вихідний і можна поїхати за місто на шашлички», — сказав він.

Флешмоб

Президент закликав знати Конституцію, дотримуватись її та поважати. Тому Зеленський запустив флешмоб на День Конституції, у якому українці розповідатимуть про улюблену статтю Конституцію, та закликав українців долучитися.

Ділитися можна за хештегом #мояулюбленастаття.

Зеленський також анонсував створення книги «Конституція для наймолодших».

День Конституції

Комікс для дітей

Нагадаємо, видавництво «Зелений Пес» отримало грант на видання електронної книги для дітей про Конституцію. Вона буде зроблена у форматі коміксу і в доступній формі розповідатиме про Основний закон та застосування його в реальному житті.

Така форма подачі була обрана, бо сучасні діти легше сприймають інформацію у вигляді зображення та віддають перевагу гаджетам перед друкованими книгами.

День Конституції
Як буде виглядати

Головними героями книги стануть двоє дітей — брат та сестра, їхні батьки – тато-програміст та мама-юрист, бабуся та дідусь — вчителька та професор.

За створення коміксу відповідає художник Олександр Костенко, юридичним консультантом проєкту став міністр юстиції Україні в 1992 році Володимир Кампо.

Книга матиме близько 30 оповідань, у кожному з яких поєднані кілька прикладів з життя та пояснення, як в конкретних випадках можна застосовувати Конституцію.

Читайте також про головні українські реформи?? Реформи в Україні: децентралізація, медична, пенсійна та освітня — пояснюємо за 20 хвилин за 5 років.