Реклама

🎙️ Що таке плагіат та як з ним боротись: слухайте п'ятий випуск безплатного курсу-подкасту

Дізнайтеся, як вберегти власні твори від плагіату
Čytaty latynkoju
🎙️ Що таке плагіат та як з ним боротись: слухайте п'ятий випуск безплатного курсу-подкасту
  1. Головна
  2. Подкасти
  3. 🎙️ Що таке плагіат та як з ним боротись: слухайте п'ятий випуск безплатного курсу-подкасту
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Дізнайтеся, як вберегти власні твори від плагіату

Дізнайтеся, як вберегти власні твори від плагіату у новому випуску безплатного курсу-подкасту «Основи авторського права в креативних індустріях»!

Крадіжка дизайну або іншого креативного продукту є нічним жахіттям багатьох авторів. Адже трапляються подібні ситуації досить часто, а от отримують справедливий фінал — далеко не завжди. Про те, що саме можна назвати плагіатом та як з ним боротися, ми розповіли у свіжому п’ятому випуску курсу-подкасту.

Освітній курс у форматі подкасту

Курс «Основи авторського права в креативних індустріях» виходить в унікальному форматі — курс-подкаст. Тож послухати його можна як і на освітній платформі Креативна Практика, так і на найпопулярніших стримінгових майданчиках: YouTubeApple PodcastsSpotifyMEGOGO AudioНВ Подкасти.

Нагадаємо, що курс створено командою соцмережі та освітньої платформи для креативних індустрій CASES за підтримки Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій. Це перший в Україні курс-подкаст на цю тематику, створений саме для фахівців креативної індустрії.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...