Реклама

🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Сестри Тельнюк: про інакшість, Стуса, голос сатани та віру в себе 

Čytaty latynkoju
🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Сестри Тельнюк: про інакшість, Стуса, голос сатани та віру в себе 
 1. Головна
 2. Подкасти
 3. 🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Сестри Тельнюк: про інакшість, Стуса, голос сатани та віру в себе 
 • Сподобався пост? Став вподобайку!
 • 0

Героїнями нового випуску подкасту Володимира Анфімова «Інше інтерв’ю» стали учасниці унікального вокального дуету, дочки українського дисидента та товариша Василя Стуса Леся та Галя Тельнюк. У свіжому епізоді сестри пригадують непросте дитинство, розмірковують про особливості існування поза індустрією шоу-бізнесу, діляться інсайтами, які з’явилися під час глибокого занурення у творчість Стуса, та дають поради творчим людям, які вирішили йти власним шляхом.

Підтримайте подкаст, ставши його патроном, та отримайте доступ до ексклюзивних бонусних фрагментів інтерв’ю: patreon.com/inshe

Про що ще розповіли сестри Тельнюк?

 • як це було – видати один з перших музичних альбомів періоду незалежності,
 • що спільного у сестер із грецькими філософами,
 • що допомагає боротися зі зневірою, притаманною кожному митцю,
 • хто з українських виконавців викликає у сестер повагу,

та багато іншого.

Сказати «спасибі» за подкаст, надіславши будь-яку комфортну для вас суму, відтепер дуже просто завдяки Моно-Банці.

Слухати:

🎧 Apple Podcasts, Google Podcasts:

Ось про що, зокрема, йшлося у подкасті:

 •  Про боротьбу із сумнівами й зневірою

Думка, що ти нікому не потрібен – це голос сатани, який звучить в кожній творчій людині. Власне, для чого ми це робимо? Це питання неодмінно постає, коли починаєш заглиблюватися. І ти розумієш, що коло людей, які тобі дорогі, і чия думка для тебе важлива, воно ледве набирає пальці однієї руки. Очевидно це люди, для яких ти це робиш, і також ти це робиш для себе.

 • Про систему

Теза про те, що успіх і щастя приходить тоді, коли ти потрапляєш в індустрію (музичну), є хибною. Тому що індустрія – це те місце, де особистість не має ніякого значення. Де ти є гвинтиком і просто якоюсь частинкою великої машини, яка рухає думками людей, смаками людей, яка знищує, витягує, висмоктує з них душу. І вони просто забувають про те, що вона у них була, вони забувають про власні думки.

 • Про уроки, винесені за 35 років створення «музики для дорослих»

Якщо музика для дорослих, то перш за все самому треба подорослішати. Ця музика не пробачає капризів, не пробачає опущених рук, не пробачає зігнутої спини, не пробачає ніяких прилаштувань і ніяких компромісів. Ти мусиш залишатися стійким, тут немає місця для загравання з публікою і загравання з ситуацією і підлаштування.

Станьте спонсором подкасту «Інше інтерв'ю»

Пропонуємо найтрендовіший та найефективніший формат інтеграції. За дослідженням Nielsen, реклама в подкасті у 4,4 раза ефективніша за візуальну рекламу.

У випадку спонсорства «Іншого інтерв’ю» ви отримуєте подвійну дію: аудіореклама в подкасті та візуальна реклама на сайті з гарантованими переглядами та прослуховуваннями.

Цікаво? Дивіться деталі за посиланням та пишіть нам на пошту — [email protected]

Читайте також: 🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Айдер Муждабаєв: про «російських рейх», власну місію та найбільшу проблему України

Про подкаст «Інше інтерв’ю»

Від Backstreet Boys до Бернара Вербера – за час роботи на радіо Володимир Анфімов узяв понад 200 інтерв’ю. Змінивши сферу і ставши експертом з комунікацій, він так само обожнює спілкуватися з цікавими людьми. Кожен герой подкасту «Інше інтерв’ю» – це особистість з унікальною історією, незвичним досвідом або набором знань. В розмові з ведучим гості розповідають про свої злети та падіння, перемоги та факапи, і найголовніше, уроки, які зробили їх тими, ким вони є зараз.

Інші подкасти можна знайти під спеціальним тегом «Інше інтерв’ю».

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...