Реклама

🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Павло Гудімов — про переїзд з Києва, професію куратора та кризу в «Океані Ельзи»

Čytaty latynkoju
🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Павло Гудімов — про переїзд з Києва, професію куратора та кризу в «Океані Ельзи»
 1. Головна
 2. Подкасти
 3. 🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Павло Гудімов — про переїзд з Києва, професію куратора та кризу в «Океані Ельзи»
 • Сподобався пост? Став вподобайку!
 • 0

Куратор українських і міжнародних мистецьких проєктів та колишній учасник гурту «Океан Ельзи» у розмові з Володимиром Анфімовим розповідає про рішення повернутися до рідного Львова, розмірковує про феномен найвідомішого рок-гурту країни та пояснює своє рішення його залишити, а також ділиться секретами успішного куратора.

Підтримайте «Інше інтерв’ю», ставши його патроном, та отримайте доступ до ексклюзивних бонусних фрагментів інтерв’ю.

Про що ще розповів Павло Гудімов?

 • перший концерт «ОЕ»;
 • розбіжності з Вакарчуком;
 • рішення поставити власну музичну кар’єру на паузу;
 • шлях до візуального мистецтва;
 • нюанси професії куратора та багато іншого.

Сказати «спасибі» за подкаст, надіславши будь-яку комфортну для вас суму, відтепер дуже просто завдяки Моно-Банці. Долучайтеся!

Слухати:

Apple Podcasts, Google Podcasts.

Найяскравіші фрагменти випуску

 • Про Львів

Дійсно він був нуднуватий свого часу. Ну коли всі роз'їхались. І відповідно чим менше таких, як я там, тим нудніше. Але лишилися й ті хто допоміг цьому Львову не загнутися, лишилися ті, хто вкладав свою енергію, свою душу туди, і культуру, і емоції. Ну і власне цей Львів наповнювався, наповнювався і зараз Львів все далі приваблює людей, які приїжджають і оселяються. Я вам скажу так, процес міграції – ви його може й не помічаєте, але процес міграції шалений. Люди приїжджають, дивляться на то все, ходять по інституціях, музеях, галереях, кав‘ярнях, спілкуються з людьми. Кажуть: «О, я б тут пожив …»

 • Про «Океан Ельзи»

Спочатку ми старалися спільно розвиватись з аудиторією: і музично, і словом, і якимось діями. На початках це була якась особлива культура оцього спілкування через музику. Потім це перетворилось на банальний шоу-біз

 • Про власну музичну кар’єру

Я в музиці далеко не все сказав. Мені хочеться про щось говорити. З ким говорити – це питання, як говорити – це питання. Але музика на паузі. Можливо я вийду на якийсь особливий проект. Наприклад, в мене народилось кілька цікавих репів

 • Про куртаторство

Куратор – це по-перше така вільна людина, яка вільна від особливих стереотипних речей, яка вільна від зайвої академічної освіти в цілому, яка вільна і дисциплінарна за своїми підходами. Куратори – це такі життєлюби, які хочуть щось поміняти, щось зорганізувати. Іноді є ген лідерства, іноді немає, але все рівно вони примушують людей зупинитися і послухати, подивитися, щось зрозуміти

 • Про завтра і сьогодні

Треба наповнено жити. На одній з картин художника Андрія Сагайдаковського написано: «Завтра будемо щасливі». За його словами, багато хто з його друзів цей слоган використовує по життю. Вони все відкладають на завтра. Ні! Завтра не буває. Буває тільки сьогодні. Тільки сьогодні ти щасливий, тільки сьогодні ти гориш своїми ідеями, тільки сьогодні ти робиш те, що хочеш робити. Завтра не буде!

Станьте спонсором подкасту «Інше інтерв'ю»

Пропонуємо найтрендовіший та найефективніший формат інтеграції. За дослідженням Nielsen, реклама в подкасті у 4,4 раза ефективніша за візуальну рекламу.

У випадку спонсорства «Іншого інтерв’ю» ви отримуєте подвійну дію: аудіореклама в подкасті та візуальна реклама на сайті з гарантованими переглядами та прослуховуваннями.

Цікаво? Дивіться деталі за посиланням та пишіть нам на пошту — [email protected]

Слухайте також попередній випуск подкасту: Ігор Козловський: про 700 днів полону, життя як невипадковість та секрет молодості.

Інші подкасти можна знайти під спеціальним тегом «Інше інтерв’ю».

Про подкаст «Інше інтерв’ю»

Від Backstreet Boys до Бернара Вербера – за час роботи на радіо Володимир Анфімов узяв понад 200 інтерв’ю. Змінивши сферу і ставши експертом з комунікацій, він так само обожнює спілкуватися з цікавими людьми. Кожен герой подкасту «Інше інтерв’ю» – це особистість з унікальною історією, незвичним досвідом або набором знань. В розмові з ведучим гості розповідають про свої злети та падіння, перемоги та факапи, і найголовніше, уроки, які зробили їх тими, ким вони є зараз.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...