📊 Як формуватимуться маркетингові бюджети у 2021 році. Дослідження Admixer і IAB Ukraine

Čytaty latynkoju
📊 Як формуватимуться маркетингові бюджети у 2021 році. Дослідження Admixer і IAB Ukraine

Маркетингові бюджети у 2021 році

У жовтні українська adtech компанія Admixer спільно з IAB Ukraine провели опитування серед маркетинг-директорів і маркетологів 90 компаній (39 брендів і 51 рекламна агенція), щоб дізнатися, як рекламодавці планують розподіляти маркетингові бюджети і які платні канали просування будуть в пріоритеті у 2021 році.

Результати дослідження опублікували у звіті Прогноз маркетингових бюджетів в Україні на 2021 рік.

Частка ринку та впізнаваність будуть ключовими метриками цінності бренду. Найважливішим аспектом маркетингу на 2021 рік 59% бренд-маркетологів назвали створення креативу та контенту. Для 54% респондентів головним пріоритетом також стане лідогенерація. Рекламні агенції вважають, що для маркетологів у 2021 році найважливішим буде стратегічне планування.

Діджитал-реклама буде найпопулярнішим платним каналом маркетингу. 79% рекламних агенцій мають намір збільшити бюджет на цифрову рекламу. В середньому бренди планують витратити 42% маркетингового бюджету на цифрову рекламу, платний пошук, відео- і медійну рекламу, а також на рекламу в соціальних мережах.

Читайте також: 📈 Відбувся Ukrainian Israeli Innovation Summit — підсумки заходу

У 2021 році продовжиться перехід рекламодавців до programmatic закупівель. 45% брендів і 65% агентств очікують, що будуть закуповувати більше реклами через programmatic.

На тлі кризи 88% брендів мають намір перенести частину маркетингових функцій у власні команди маркетингу. В першу чергу це торкнеться SMM (63%), створення креативу і контенту (по 63%), а також PR активностей (56%).

Опитування показало, що бренди та рекламні агенції дивляться в майбутнє з оптимізмом. Більш ніж 75% респондентів розраховують, що в наступному році їх бізнес буде рости, попри те, що пандемія продовжить впливати на маркетинг. Також більшість респондентів планує нарощувати маркетингові бюджети й вкладати більше ресурсів у платні канали.

Стас Шишкін, Head of Research Group і Head of Content в Admixer

Повний звіт про маркетингові бюджети брендів і рекламних агенцій на 2021 можна завантажити за посиланням.