🤪 PornHub створив серіал про сексуальну освіту

Čytaty latynkoju
🤪 PornHub створив серіал про сексуальну освіту

Серіал від PornHub

Pornhub випустив освітній серіал про секс, який покликаний допомогти молодим людям краще дізнатись особливості інтимної близькості. Проєкт складається з 11 епізодів, в яких вчені та практикуючі секс-терапевти розповідають про певні особливості людської анатомії й спростовують міфи про секс.

Серіал розкриває безліч тем, серед яких комунікації в парі, профілактика захворювань, що передаються статевим шляхом, і речі, які допустимі під час близькості.

Є навіть одна з серій, яка присвячена сексу під час пандемії COVID-19 — чи пропонують це робити дистанційно невідомо.

Автори проєкту вже оголосили про продовження серіалу, яке вийде вже найближчим часом. Переглянути серіал можна «самі-знаєте-на-якому-сайті» за посиланням.

Це вже не перший раз, коли Pornhub створював освітній контент — до цього вже зробили сайт, який має багато відео про те, що ми робимо кожен день, але особливо в часи карантину треба робити частіше.

Читайте також: 🤪 Британія інвестуватиме у стартапи з секс-вечірками

Сайт про гігієну від Pornhub

Pornhub вирішив розширити межі свого контенту і запустив окремий сайт — Scrubhub. Він призначений для самого актуального та корисного зараз — відео про миття рук.

Але це незвичайні інструкції — у багатьох відео є певний контекст та навіть сюжет, заснований на реальних ситуаціях.

Деякі відео показують важливість дезінфекції раковини, а деякі в характерній для Pornhub манері демонструють, як потрібно мити овочі і фрукти.

Назви роликів і оформлення ресурсу також повністю відповідають стилістиці Pornhub, тому буде досить легко розібратись.

Окрім того Scrubhub передбачає можливість пожертвувань — всі гроші будуть перераховані благодійним фондам, які активно допомагають постраждалим від COVID-19.