Реклама

👨🏼‍💻 «Креативна Європа» в Україні проведе серію онлайн-нетворкінгів Matchmaking with Creative Europe

Čytaty latynkoju
👨🏼‍💻 «Креативна Європа» в Україні проведе серію онлайн-нетворкінгів Matchmaking with Creative Europe

Matchmaking with Creative Europe

Цієї осені 12 національних бюро програми ЄС «Креативна Європа» з усього континенту проведуть три онлайн-нетворкінги для всіх, хто прагне знайти міжнародних партнерів для своїх майбутніх проєктів у той час, коли подорожі та особисті зустрічі неможливі.

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Греції, Польщі, Німеччини, Тунісу, Чехії, Швеції, Словенії, Фінляндії, Португалії, Угорщини та Хорватії організовують три нетворкінг-сесії Matchmaking with Creative Europe для представників культурних та креативних індустрій з усіх країн.

Програма Matchmaking with Creative Europe

Щоб представити територіальне різноманіття заходу, для участі у нетворкінгу буде відібрано обмежену кількість учасників з кожної країни на основі їх мотивації роботи на міжнародному рівні.

Учасники представлять свої ідеї проєктів, куди вони планують залучити міжнародних партнерів та/або мають серйозний намір співпрацювати з колегами з усього регіону в рамках відповідних тем (діджиталізація у культурі, гендерна рівність у мистецтві або сталий розвиток у культурі).

Читайте також: 🇪🇺 8 найяскравіших проєктів, профінансованих програмою ЄС «Креативна Європа»: як стати одним з них

Кожен захід буде присвячений певній темі:

  • 13 жовтня 11:00-13:00 «Діджиталізація у культурі»
  • 5 листопада 11:00-13:00 «Гендерна рівність у мистецтві»
  • 26 листопада 11:00-13:00 «Сталий розвиток у мистецтві»

Для того, щоб взяти участь у нетворкінгу, необхідно зареєструватися до 4 жовтня 2020 року за посиланням.

Умови заходу

Кожен представник від організації може брати участь лише в одній сесії. Усі відібрані учасники будуть повідомлені про результати відбору не пізніше 9 жовтня 2020 року.

Даний захід проводиться англійською мовою, переклад не забезпечується. Захід є безкоштовним та відкритим для всіх представників культурних та креативних індустрій та сектору культурної спадщини, які зацікавлені у розвитку або зміцненні європейських зв’язків, партнерських відносин та проєктів.

Також ми вже раніше писали, як розвивати культурні проєкти під час кризи — 5 практичних порад.