💰 Фонд стартапів визначив проєкти для фінансування у вересні — 100 тисяч доларів

Čytaty latynkoju
💰 Фонд стартапів визначив проєкти для фінансування у вересні — 100 тисяч доларів

Фонд стартапів та фінансування

Як передає «Економічна правда» з посиланням на прес-службу Українського фонду стартапів, організація обрала два проєкти, які отримають фінансування цього місяця.

У результаті десятого пітчу кожен з обраних стартапів на етапі seed отримає по 50 тисяч доларів.

Хто отримав фінансування

Kray Technologies — це компанія, що виробляє перші в світі автоматичні дрони, які розповсюджують засоби захисту рослин та матеріали підживлення для польових культур у індустріальних масштабах.

Дрони дозволяють заощадити приблизно 90% витрат — до $2/Га (на ринку США). Також дрони дозволяють збільшити приріст врожайності на 20-40% завдяки частому та регулярному підживленю рослин.

Компанія TenniRobo виробляє компактні роботи для настільного тенісу, що може стати професійним тренером, яким можна керувати за допомогою мобільного застосунку.

Робот здатен створювати реалістичну поведінку м’яча, яка цілком відповідатиме грі реальної людини.

З TenniRobo гравці не повинні налаштовувати свій графік тренувань, не залежать від партнера або тренера, та мають змогу заощаджувати до 80 доларів у тиждень на самостійних тренуваннях. Крім того, це надзвичайно корисний помічник для кожного тренера, бо робот допомагає значно пришвидшити професійний ріст спортсмена та урізноманітити тренування

Прес-служба фонду стартапів

Також мобільний застосунок TenniRobo дозволяє створювати власні постріли та об’єднувати їх у персональні програми тренувань.

Раніше ми вже писали??‍♂️ Обрали стартапи, що представлять Україну на фестивалі Creative Business Cup BRIGHT, як обрали стартапи, що представлять Україну на фестивалі Creative Business Cup BRIGHT.