🦈 В IKEA планують розширення в Україні: збільшення асортименту на 40% та перші магазини

Čytaty latynkoju
🦈 В IKEA планують розширення в Україні: збільшення асортименту на 40% та перші магазини

Розширення IKEA в Україні

Як повідомив в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» керівник IKEA в Україні Флоріан Мелле, компанія має намір відкрити перший фізичний магазин в Україні та збільшити доступний асортимент товарів до 5 тисяч товарів.

За словами Флоріана Мелле, IKEA матиме вибірку товарів, що підходить для формату магазинів city store. Магазин знаходитиметься в ТРЦ Blockbuster Mall в Києві, а його загальна площа складатиме понад 5 тисяч квадратних метрів.

Компанія вже відкрила більше ніж 100 додаткових вакансій для співробітників першого магазину.

У Києві відкриється магазин міського формату без відділу їжі і ресторану, але ми прагнемо запустити їх якомога швидше. Зараз ми відкрили дві важливі вакансії: food-менеджер і бізнес-аналітик ринку їжі. Ці люди допоможуть нам відкрити кафе і зробити нашу їжу доступною для всіх.

Флоріан Мелле, Керівник IKEA в Україні
Читайте також: 🦈 IKEA запустила інтернет-магазин в Україні — вже можна замовити акулу!

До того ж в планах компанії збільшити асортимент магазину. Як повідомив Флоріан Мелле, наразі в Україні особливою популярністю користуються товари для зберігання речей — коробки, шафи та модульні рішення PAX.

Окрім того, українці замовляють багато різноманітних аксесуарів, особливо для кухні.

Ми плануємо розширити пропозицію в більш 5 тис. артикулів товарів. Активно працюємо над тим, щоб усунути всі прогалини в роботі онлайн-магазину. Працюємо над розширенням і плануємо, що всі ці товари будуть доступні вже в момент, коли ми відкриємо фізичний магазин в Києві. Більш того, ми хочемо, щоб вони стали доступними для покупців ще швидше.

Флоріан Мелле, Керівник IKEA в Україні

Також ми вже раніше писали? В Україні запрацював Stripe Atlas — альтернатива PayPal, як в Україні запрацював Stripe Atlas — альтернатива PayPal.