🤑 Facebook планує заснувати свій венчурний фонд

Čytaty latynkoju
🤑 Facebook планує заснувати свій венчурний фонд

Фонд від Facebook

Компанія планує зробити свій венчурний фонд на декілька мільйонів доларів для інвестицій «нарівні з провідними компаніями та бізнес-ангелами», про це передає ЛІГА.Tech з посиланням на видання Axios.

Згідно з повідомленням, Facebook вже знайшов керівника фонду, проте наразі точно невідомо, хто саме буде відповідальним та який саме будуть обсяги активів фонду. Компанія вже повідомила виданню, що одним з відповідальних за роботу фонду буде Шабі Різві, котрий раніше працював в Google та компаніях Kleiner Perkins та Gradient Ventures, які належать до міжнародного конгломерату компаній Alphabet (власник Google).

У компанії відзначили, що таким чином будуть не тільки розвивати свої продукти, а й фінансово підтримувати продукти інших стартапів.

Читайте також: 👩🏼‍💼 6 проєктів українок потрапили до фіналу глобальної події для жінок-підприємиць — WiSE24

Також видання підкреслює, що це може надати можливість Facebook знайти нову велику площадку для соцмережі, оскільки раніше компанія просто поглинала інші платформи — Instagram та WhatsApp. Проте їхні спроби створити свій власний продукт не зазнавали успіху.

Наразі багато великих технологічні компанії мають власні внутрішні венчурні фонди. Intel була однією з перших, а Microsoft, Google, Qualcomm та інші наслідували цей приклад.

Раніше ми вже писали? В Україні запустили портал для пошуку грантів, стипендій та інвестицій — KickYour.Tech, як в Україні запустили портал для пошуку грантів, стипендій та інвестицій — KickYour.Tech.