🦄 Grammarly залучив інвестиції та став першим українським «єдинорогом» — пробив оцінку у $1 млрд доларів

Čytaty latynkoju
🦄 Grammarly залучив інвестиції та став першим українським «єдинорогом» — пробив оцінку у $1 млрд доларів

Цей раунд повторно очолила компанія General Catalyst, приєдналися також поточні та нові інвестори. Він сприятиме розвитку компанії та зростанню кількості клієнтів. За повідомленням TechCrunch компанію оцінили у понад 1 мільярд доларів, що робить її першим українським «єдинорогом». У 2017 році компанія вже залучала $110 млн інвестицій.

Компанію заснували 2009 року в Києві українці Максим Литвин, Олексій Шевченко та Дмитро Лідер, і вона є прибутковою від 2011 року. З часу першого інвестиційного  раунду у травні 2017 року Grammarly збільшила кількість користувачів більш ніж утричі.

«Я в захваті від того, як швидко росте Grammarly. Ми інвестуємо у нові технології для того, щоб наш онлайн-сервіс допомагав людям зробити їхнє письмове спілкування англійською чітким та послідовним, використовувати правильний тон та ефективно висловлювати свою думку, — коментує співзасновник Grammarly Дмитро Лідер. — За останні два роки наша команда збільшилася більш ніж удвічі, і ми вже будуємо новий офісний простір у Києві, щоб підтримувати зростання».

Відповідно до заяви компанії, Grammarly використає залучені інвестиції, щоб і надалі розширювати охоплення свого продукту та працювати над його розвитком, зокрема детектора тону, про який ми розповідали раніше? Grammarly відтепер визначає, яке враження справить ваш лист.

Компанія має чотири офіси: Києві, Нью-Йорку, Сан-Франциско та Ванкувері У планах на найближче майбутнє, йдеться у прес-релізі, — розширити офісний простір у Києві на додаткові 1300 м², на яких зможуть розміститися ще 130 людей.