🎤 Стасік представила кліп на нову пісню «Колискова для ворога» – дивіться

Čytaty latynkoju
🎤 Стасік представила кліп на нову пісню «Колискова для ворога» – дивіться

Анастасія Шевченко (Стасік), ветеранка війни на Сході та акторка театру «Дах» випустила третій кліп на пісню «Колискова для ворога».

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#---Станік#Стасюк#Стасі#Стасів---#---Стасік' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-343:6' srcset=Стасік колискова для ворога” width=”586″ height=”495″>

У глибині душі я відчуваю жалість до ворогів. Коли бачиш, як люди приходять помирати в чужу країну – розумієш, як погано їм живеться у своїй. Їм легше вічно спати в чужій землі, ніж жити на своїй. Тому сьогодні я співаю Колискову для ворога.

Відео

Що відомо про співачку

Вона ж Анастасія Шевченко, ветеранка війни на Сході України, акторка театру «Дах» та колишня телеведуча UA: Суспільне. Свою авторську дебютну пісню «Ніж» та кліп на неї випустила у квітні цього року. До цього Анастасія випустила кліп на народну пісню «Через хміль». У липні вона також виступила на сцені Atlas Weekend.

Слухайте також нову пісню PIANOBOY записану? PIANOBOY та Alina Pash випустили кліп на спільну пісню «Перша Леді» – ода силі жінок спільно з Alina Pash.