🎞️ Які ціни на квитки в кінотеатри в Україні та світі: чи справді у нас дешево

Čytaty latynkoju
🎞️ Які ціни на квитки в кінотеатри в Україні та світі: чи справді у нас дешево

Сервіс Picodi проаналізував, наскільки відрізняються ціни на квитки в кіно на 2D і 3D сеанси у будні та вихідні в Україні та світі.

? Наскільки 3D сеанси дорожчі за 2D

У більшості проаналізованих країн вартість 3D-сеансу дорожче 2D рівно на вартість очок, яка становить 10-25% від ціни стандартного квитка. Цікаво, що поступово кінотеатри відмовляються від практики роздавати окуляри безкоштовно перед кожним сеансом – натомість можна прийти з окулярами з минулого разу або придбати нові.

В Україні ціни на квитки в кінотеатри на 2D-сеанс коштує приблизно $4,2. Це одна з найнижчих цін у дослідженні. Вартість 3D-фільму буде дорожча на 18% – це середній показник для регіону. Наприклад, у Словенії та Португалії 3D коштує на третину дорожче.

? У які дні краще ходити в кіно

Вважається, що сеанси у вихідні дорожче, ніж у будні дні. В Україні квитки у вікенд (вечір п’ятниці, субота та неділя) коштують у середньому на 22% дорожче. Однак у більшості країн нема різниці у ціні квитків. Принаймні аналітикам Picodi.com вдалося знайти доступні сеанси у вихідні дні за ціною квитка у вівторок.

? Коли люди найбільше відвідують кінотеатри

  • Найбільша кількість глядачів зафіксована у грудні
  • Найбільш відвідувані дні – вікенд. Від 55% до 65% тижневого потоку клієнтів доводиться на п’ятницю, суботу та неділю.
  • Найпопулярніший день року – субота після Дня святого Валентина. Цього року День всіх закоханих випав на четвер, а максимальна відвідуваність кінотеатрів зафіксована в суботу. Кількість глядачів за чотири дні в період цього свята (тобто четвер, п’ятниця, субота та неділя) склала 26% від кількості глядачів за весь лютий.

Читайте також про те, що вийшла «Енеїда? Вийшла «Енеїда» українською латинкою з ілюстраціями на тему війни на сході країни» українською латинкою з ілюстраціями на тему війни на сході країни.