🎮 Ігри Windows на Mac: Parallels Desktop додає підтримку DirectX 11 через Apple Metal

Čytaty latynkoju
🎮 Ігри Windows на Mac: Parallels Desktop додає підтримку DirectX 11 через Apple Metal

Вийшла нова версія Parallels Desktop 15 для Mac. Це програма для запуску віртуальної машини з Windows на всіх сумісних Macbook.

В останній редакції з’явилася підтримка DirectX 11 з використанням технології Apple Metal, яка показує графіку на 15% швидше з використанням ядра Intel HD Graphics.

Про це повідомляє The Verge.

?️ Ігри Windows на Mac

Завдяки графічним нововведенням користувачі зможуть запускати Autodesk 3ds Max 2020 року, Lumion, ArcGIS Pro і Master Series. А геймерам стали доступні FIFA 19, Age of Empires Definitive Edition, Fallout 4, Madden NFL 19, Crysis 3 і Mark of the Ninja: Remastered.

Mac windows parallels

?️ Нові функції

Функція Sidecar в iPadOS дозволяє використовувати планшет в якості другого дисплея з Windows. Parallels ще працює над впровадженням нових функцій для macOS Catalina, але вже заявлена можливість використання попереднього перегляду знімків екрана в додатках Windows, а також перетягування зображень з Safari, Фото та інших стандартних додатків Mac та підтримку Apple Pencil.

Також Parallels Desktop 15 підтримує нові Bluetooth-пристрої: контролер Xbox One, клавіатуру Logitech Craft, IRISPen та багато іншого. Також заявлена працездатність Bluetooth Low Energy, що дозволяє запускати ігри для Xbox на віртуальній машині з Windows 10.

Читайте також про те, що Tumblr продали✍️ Tumblr продали власнику WordPress.com у понад 50 разів дешевше, ніж раніше купили власнику WordPress.com у понад 50 разів дешевше, ніж раніше купили