🌴 Creative States відкрила бізнес-простір в Gulliver – спальні капсули та рок-сцена

Čytaty latynkoju
🌴 Creative States відкрила бізнес-простір в Gulliver – спальні капсули та рок-сцена

Локація відкрилася на 29 поверсі вежі А в БЦ Gulliver. Площа бізнес-простору становить 1800 квадратних метрів, офіси, hot desks і лаунж-зона вміщують 300 робочих місць. Понад 70% з них вже зайнято — продажі стартували в квітні.

Інтер’єр

У Creative State of Gulliver є скайп- і мітінг-руми, кухня з островом для кулінарних шоу і власним шеф-кухарем, спальні капсули з кондиціонуванням, музикою і підсвіткою, тераса, з якої відкривається вид на Київ, та навіть рок-сцена. Деталі інтер’єру створюють атмосферу творчості, переносячи в Лос-Анджелес 1980-х.

Creative State

У мітінг-румах встановлені «Розумні» колонки Google. Також в просторі є дві інтерактивні панелі EdPro, одна з яких — з діагоналлю 86 дюймів (перша — в лаунжі Creative State «Сенатор»): між локаціями будуть проводити телемости.

«Creative State of Gulliver — погляд людини з майбутнього, який повернувся в 80-ті, щоб змінити хід подій. Такий собі коктейль Back to the Future і бродвейського мюзиклу Rock of Ages», — підкреслює CEO мережі бізнес-просторів Creative States Ілля Кенігштейн.

Gulliver

Яка ціна

Вартість пакетних рішень — $ 350 в місяць за hot desk (з роумінгом в першу локацію) і $ 480-500 за робоче місце в окремому офісі (на 1-25 чоловік).

Також резидентам пропонують бізнес-сервіси: юридичну підтримку, ведення СПД, HR і рекрутинг, консьєрж-сервіс та закупівлі обладнання.

Creative State

Плани на майбутнє

Серед цілей команди — запуск ще як мінімум однієї локації в Києві до кінця 2019 року, а також експансія в Європу. Проект планує вийти за рамки України.

01/ 05

Про компанію

Creative States – мережа бізнес-просторів, що надає офісні рішення для малого та середнього бізнесу. Запуск проекту пройшов навесні 2019 року. Зараз у Creative States дві локації — в БЦ Gulliver і БЦ «Сенатор». Кожну з них побудували за 60 днів. Загальна місткість просторів — 80 офісів на 700 робочих місць.

Читайте також про те, що київські студії презентували проєкт⛲ Як виглядатиме площа Перемоги у Вінниці – київські студії показали проєкт, як виглядатиме площа Перемоги у Вінниці.