🐺 Netflix показав постер та зображення головних героїв з серіалу «Відьмак» (фото)

Čytaty latynkoju
🐺 Netflix показав постер та зображення головних героїв з серіалу «Відьмак» (фото)

Постер

На постері зображений сам Ґеральт зі спини, а також напис, що у перекладі означає «Найгірші монстри — ті, кого створили ми самі».

відьмак the Witcher

(натисніть для повного розміру)

Окрім Ґеральта, Netflix показав і ключових героїнь сюжету — чародійку Йеннефер, з якою Ґеральт має довгу й складну історію кохання, а також його підопічну — Цірі, молоду відьмачку, що має особливе призначення у цьому світі.

01/ 03

Про що «Відьмак»

Польський письменник Анджей Сапковський створив цикл «Відьмак» у 1986 році. Дія відбувається в уявному світі, що нагадує середньовічну Польщу, де окрім людей існують інші раси, як-то ельфи чи краснолюди, а також страшні чудовиська і магія. У циклі розповідається про пригоди відьмака, мисливця на монстрів, Ґеральта — одного з останніх представників цього ордену, який намагається не втручатися в політичні конфлікти. Врешті, у намаганнях захистити Цірі, він також опиняється втягнутим у велике протистояння північних держав великій південній імперії.

Серія рясніє численними посиланнями на нашу реальність та проблеми, що з ними стикається сучасне суспільство: расизмом, гомофобією, корупцією, бюрократією тощо, а також чорним гумором і сатирою. Враховуючи, що автор надихався в роботі середньовічною та сучасною Польщею, що є близькою до нас країною, книги заслужили любов українських поціновувачів фентезі.

Особливу популярність цикл здобув після того, як польська компанія CD Projekt RED взялася за розробку відеогри за мотивами творів Сапковського. Третя частина ігрової серії «Відьмак: Дикий Гін», що вийшла у 2015 році, визнана грою року за думкою більшості глобальних авторитетних ігрових видань.

Серіал від Netflix

Про початок розробки серіалу Netflix оголосив у 2017 році. У вересні 2018 року на головну роль Ґеральта призначили Генрі Кавілла — актора, відомого за ролями в «Людині зі сталі» та «Лізі справедливості». Роль Цірі виконає Фрейя Аллан, а чародійки Йеннефер — Аня Чалотра. Обидві — молоді актриси, в яких до цього ще не було гучних ролей.

Нетфліксівська адаптація — не перша екранізація «Відьмака», раніше вже виходив польський серіал «Відьмак», який отримав схвальні відгуки аудиторії.

30 травня завершилися зйомки серіалу від Netflix, він побачить світ 20 грудня 2019 року.

Читайте також про екранізацію⏳ Netflix екранізує комікс «Пісочний чоловік» Ніла Ґеймана «Пісочного чоловіка» Ніла Ґеймана.