🎞️ Mastercard та фільм «Мавка. Лісова пісня» анонсують креативну співпрацю

Čytaty latynkoju
🎞️ Mastercard та фільм «Мавка. Лісова пісня» анонсують креативну співпрацю

Mastercard в Україні став партнером українського анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня». Креативна співпраця триватиме протягом 2019 – 2021 років та передбачає інтегровану кампанію від Mastercard, що розкриє Всесвіт Мавки з нових сторін.

Про фільм

Анімаційний повнометражний фільм «Мавка. Лісова пісня» наразі знаходиться на етапі виробництва. Він створюється студією Animagrad (FILM.UA Group) за мотивами твору Лесі Українки «Лісова пісня» та на образах зі слов’янської міфології.

Мавка. Лісова пісняПроєкт вже має визнання та свої результати як в Україні, так і закордоном. Зокрема під час Каннського кіноринку, великий німецько-австрійський дистриб’ютор Koch Films придбав пакет прав на показ мультфільму «Мавка. Лісова пісня» на території Німеччини та німецькомовних країн Європи.

З моменту виходу тизера «Мавка» зарекомендувала себе як фільм-подія та зібрала безліч прихильників. За доволі короткий період розвитку проект став цілісним мультиплатформним брендом, а точніше – Всесвітом, де фільм є лише одним з можливих втілень.

Що відомо про співпрацю

Mastercard відкриватиме нові грані Всесвіту Мавки для користувачів – завдяки спеціальним подіям, 3D, VR та новому баченню міського простору за мотивами «Мавки».

Дивіться фінальний трейлер? Дивіться фінальний трейлер третього сезону серіалу «Дивні дива» третього сезону серіалу «Дивні дива».