🚗 Uber представляє нові безпілотні автомобілі та анонсує перші доставки їжі дронами

Čytaty latynkoju
🚗 Uber представляє нові безпілотні автомобілі та анонсує перші доставки їжі дронами

У другий день третьої щорічної конференції Elevate Summit у Вашингтоні Uber показав, як компанія працює з представниками урядових структур для створення першої у світі повітряної мережі спільних поїздок на безпечних, безшумних та електричних літальних апаратах Uber Air.

Крім анонсу останніх інновацій Uber Air, на саміті були продемонстровані інші технологічні досягнення Uber та плани на майбутнє. Серед них нові досягнення в області обладнання для електричних велосипедів і скутерів до інновацій у сфері доставки їжі Eats та нових безпілотних автомобілів.

uber

Безпілотний автомобіль

Позашляховик Volvo XC90, представлений на сьогоднішньому саміті, є третім автомобілем, розробленим партнерами. Це перший серійний автомобіль, здатний до самокерування.

Volvo

Базовий автомобіль XC90 оснащений основними функціями безпеки, які дозволяють Uber легко встановлювати свою власну систему автоматичного водіння. Це дасть можливість в майбутньому створити в мережі Uber автономний сервіс райдшерінга з безпілотних автомобілів.

Доставка їжі дронами

Об’єднуючи інноваційну технологію Uber Elevate з мережею і логістичним досвідом Uber Eats, доставка їжі дронами розширить можливості користувачів та скоротить час доставки. Початкова фаза тестування у Сан-Дієго була проведена з McDonald’s та буде розширена коштом включення додаткових партнерів-ресторанів Uber Eats пізніше цього року.

uber eats

Читайте також урбаністика? Урбаністика за 15 хвилин — чому в наших містах не так комфортно як у Європі за 15 хвилин — чому в наших містах не так комфортно як у Європі.