🍔 Український стартап Allset підкорює США додатком для замовлення їжі

Čytaty latynkoju
🍔 Український стартап Allset підкорює США додатком для замовлення їжі

Сервіс попереднього бронювання Allset оголосив про старт роботи додатку у Маямі. Сервіс доступний в 11 американських містах, серед яких: Нью-Йорк, Сан-Франциско, Лос-Анджелес, Чикаго та Х’юстон.

allset

? Як працює додаток

Allset допомагає ресторанам надавати висококласний сервіс і скоротити час очікування на замовлення. З його допомогою відвідувач може зарезервувати столик, замовити страву та оплатити сервіс до прибуття у ресторан через мобільний додаток.

замовлення їжі

? Нова функція Pickup

Користувачі додатку зможуть замовити страву і забрати її з ресторану в межах 10 хвилин.

«У США люди дуже цінують свій час. Попит на сервіс росте так само, як і його географія. Після Маямі ми запланували запуск ще у двох містах, тож роботи буде чимало», – розповів СEO Allset Стас Матвієнко.

allset

? Про Allset

Стартап заснували у 2015 році Стас Матвієнко та Анна Поліщук. Зараз серед партнерів Allset одні з найбільших мереж ресторанів США: BJ’s Restaurant & Brewhouse, Buffalo Wild Wings, Bareburger, Pokéworks, Freshii, The Bean, Noon Mediterranean, by Chloe, Subway та інші.

У компанії два офіси: у Києві та Сан-Франциско. Команда розробників працює в Україні, але їздить у США тестувати додаток у реальному житті.

замовлення їжі

? Які плани надалі

Восени команда представить оновлений дизайн додатку, над яким працювали більше року. Новий дизайн буде простішим у користуванні та матиме більше зручних функцій.

До кінця 2019 стартап планує стати партнером усіх найбільших ресторанних мереж в США.

Читайте також про те, що компанія TransferWise з офісом у Черкасах залучила? Компанія TransferWise з офісом у Черкасах залучила $292 млн, її оцінка – $3,5 млрд $292 млн, її оцінка – $3,5 млрд.