🐴 Трейлер третього сезону серіалу «Світ Дикого Заходу»: дивіться

Čytaty latynkoju
🐴 Трейлер третього сезону серіалу «Світ Дикого Заходу»: дивіться

Канал HBO опублікував перший трейлер третього сезону серіалу «Світ Дикого Заходу». Він вийде в ефір тільки в 2020 році. Перший сезон вийшов у 2016 році, а другий – у 2018 році.

світ дикого заходу

? Відео

https://www.youtube.com/watch?v=deSUQ7mZfWk

? Нові герої

Трейлер демонструє мегаполіс майбутнього і нового героя у виконанні Аарона Пола («Пуститися берега»), а не знайомих по перших сезонах героїв. Лише у фінальній сцені ролика з’являється андроїд Долорес (Еван Рейчел Вуд), який був у минулих сезонах.

світ дикого заходу

? Коли вийде

Творці поки не назвали точну дату прем’єри. Відомо, що до своїх ролей повернуться Тесса Томпсон («Месники», «Люди в чорному: Інтернешнл») та Ліна Вейт, до акторського складу також приєднається Венсан Кассель («Bорог держави №1 »Доберман»).

світ дикого заходу

? Про серіал

Сюжет заснований на однойменному фільмі Майкла Крайтона про парк розваг майбутнього, населеного роботами, яких практично неможливо відрізнити зовні від реальних людей.

Роботи повинні розважати відвідувачів, втягуючи їх в різноманітні місії. Після чергового оновлення прошивки, покликаного підвищити реалістичність їх поведінки, окремі роботи отримують свободу дій і починають діяти в своїх інтересах.

Пройдіть також тест? «Гра престолів» завершилася. Чи дивилися ви інші 33 популярні серіали? Пройдіть тест, «Гра престолів» завершилася. Чи дивилися ви інші 33 популярні серіали?