💳 Monobank розповів, як клієнти використовують картки: інфографіка

Čytaty latynkoju
💳 Monobank розповів, як клієнти використовують картки: інфографіка

Український інтернет-банк Monobank найближчим часом перетне позначку в мільйон клієнтів. На честь цього, співробітники компанії підготували цікаву інформацію про своїх користувачів.

? Загальні відомості

Наразі послугами банку користується 983 тисячі осіб, які загалом витратили 71 млрд гривень. Вони також отримали 336 млн гривень кешбека, зробивши 173 млн покупок.

monobank

Найпопулярніша категорія – «Покупки і супермаркети» (40.50%), а найпопулярніший магазин – АТБ. У ньому клієнти банку зробили 10 446 012 покупок.

monobank

Серед закладів харчування клієнти чорних карт найчастіше їдять в McDonald’s (2 812 911 покупок), подорожують у київському метрополітені (7 986 734), заправляються на запраці OKKO і більше користуються Uber, ніж Uklon і Bolt.

monobank

Реферальною програмою банку скористалися 165 тисяч осіб. За їхніми посиланнями клієнтами Monobank стали 325 тисяч. За це користувачам було нараховано більш як 32 млн гривень кешбека.

monobank

Читайте також про те, що Monobank під’ під’єднатися, слово,” class=” with_hint_js”>підключивсяMonobank підключився до BankID: можна користуватися сервісами iGov та інших державних порталів до BankID.