🎮 Для Metro: Exodus випустять два сюжетні доповнення: подробиці

Čytaty latynkoju
🎮 Для Metro: Exodus випустять два сюжетні доповнення: подробиці

Один з найвідоміших українських розробників 4A Games розкрив нові подробиці про два сюжетні доповнення для Metro: Exodus. Це будуть принципово нові історії зі світу Metro.

Про це йдеться на офіційному сайті гри.

Metro: Exodus

? Що відомо

Можна буде зіграти за зовсім нових персонажів. Два доповнення будуть доступні за «сезонним абонементом», але їх можна буде придбати окремо.

? Нова зброя

Перше оновлення буде називатися «Два полковники». Історія буде розвиватися навколо полковника Хлєбнікова. З новосибірської підземки він повертається додому до сина Кирила, з яким хоче провести Новий рік. Хлєбніков повинен пройти всі кола пекла, щоб дістатися до будинку. Також у цій сюжетній лінії з’явиться нова зброя – вогнемет.

Metro: Exodus

Ілюстративне фото

? Морська піхота

Друге оновлення буде називатися «Історія Сема». Дії відбуватимуться у Владивостоці. Головний герой Сем – морський піхотинець, який мріяв повернутися додому, шукає зворотний шлях додому, до своєї сім’ї в США. У результаті Сем йде з «Аврори» і тут починається найцікавіше. Гравцям потрібно буде застосувати всі свої навички виживання, щоб пройти всі випробування нового сюжетного доповнення.

Metro: Exodus

Ілюстративне фото

? Коли будуть доступні

Перше сюжетне доповнення «Два полковники» виходить влітку 2019 року. Друге доповнення «Історія Сема» очікується на початку 2020 року.

Читайте також: нові подробиціНові подробиці про S.T.A.L.K.E.R. 2 та українська локалізація Metro: Exodus про S.T.A.L.K.E.R. 2 та українська локалізація Metro: Exodus