🎞️ «Зоряні війни» від творців серіалу «Гра престолів» вийдуть у 2022 році

Čytaty latynkoju
🎞️ «Зоряні війни» від творців серіалу «Гра престолів» вийдуть у 2022 році

?️ Що відомо

Наступний фільм нової трилогії «Зоряних війн», який вийде в 2022 році, знімуть творці серіалу «Гра престолів» Девід Беніофф і Деніел Бретт Вайс.

Про це повідомляє The Verge.

Глава Disney Боб Айгер розповів, що з Беніофф і Вайс уклали угоду про зйомки фільму.

гра престолів

?️ Коли вийдуть інші

На початку травня стало відомо, що епізоди нової трилогії «Зоряних воєн» вийдуть в 2022, 2024 і 2026 роках. У Disney говорили, що один з епізодів зніме режисер фільму «Зоряні війни: Останні джедаї» Райан Джонсон, інший – Беніофф і Вайс. Проте не було відомо, який з фільмів вийде раніше.

Нагадаємо, у грудні 2019 року вийде«Зоряні війни»: трейлер останнього епізоду та нові комікси від Marvel дев’ятий епізод «Зоряних війн» – «Сходження Скайвокера».

Зоряні війни

?️ «Зоряні війни» у серіалах 

Шанувальники стурбовані трирічною перервою між останнім фільмом і наступним, який знімуть Беніофф і Вайс. Тому глава Disney ще раз нагадав глядачам про випуск двох серіалів «Зоряних війн» – «Мандалоріан» і «Касіян Андор» для «Дісней+».

Зоряні війни

Також він натякнув на третій, сказавши: «Я думаю, що, принаймні, буде ще один серіал для Disney+, перш ніж ми випустимо наступний фільм».

Читайте також, видавничий дім Marvel збирається випустити«Зоряні війни»: трейлер останнього епізоду та нові комікси від Marvel дев’ять серійних коміксів про «Зоряні війни».