Microsoft додасть у Word штучний інтелект: граматичні та стилістичні підказки

Čytaty latynkoju
Microsoft додасть у Word штучний інтелект: граматичні та стилістичні підказки

Компанія Microsoft в рамках конференції розробників Build 2019 оголосила про впровадження штучного інтелекту у свій текстовий редактор Word.

Функція «Ідеї у Word», в рамках розвитку Microsoft 365 і Word, перевірятиме граматику і стилістику. Оскільки інструмент базується на штучному інтелекті, він буде не тільки виділяти сумнівні шматки, але і пропонувати, як саме їх відредагувати, поступово покращуючи рекомендації.

Як працює

Поради насамперед будуть спрямовані на підвищення читабельності, підкреслило видання Venture Beat.

Наприклад, запропонує зробити фрази коротше та точніше. А в особливо складних випадках «Ідеї в Word» підкажуть синоніми та альтернативні вирази, здатні висловити ту ж думку.

Фразу «Ціле суспільство» штучний інтелект порекомендує замінити просто на «суспільство». Софт вирахує час, необхідний для читання, виділить ключові пункти в параграфах, розшифрує акроніми та інше.

 

Коли стане доступний

Читайте також: Перша версія браузера Edge на Chromium від Microsoft

«Ідеї в Word» з’являться в червні для передплатників Office 365 в рамках тестування. Повноцінний запуск «для всіх» планується на осінь. Чи будуть на старті підтримуватися якісь мови, крім англійської, не уточнюється.