YouTube відкриє безкоштовний доступ до своїх оригінальних шоу

Čytaty latynkoju
YouTube відкриє безкоштовний доступ до своїх оригінальних шоу

Інформацію про відкриття безкоштовного доступу до контенту YouTube Originals підтвердив директор з бізнесу компанії Роберт Кінкл. Про це пише видання TechCrunch.

Що можна дивитися

Користувачі зможуть безкоштовно дивитися контент, включений в підписку YouTube Premium і YouTube TV. Таке рішення було прийнято в зв’язку з бажанням компанії розширити аудиторію. Наразі підписка коштує $11,99 у місяць.

Які проекти планують

За словами Кінкла, безкоштовний доступ до двох сезонів серіалу «Кобра Кай» буде відкритий з 29 серпня по 11 вересня. Також він додав, що серіал продовжили на третій сезон, який вийде в 2020 році. Продовження також отримав комедійний фітнес-серіал Кевіна Харта під назвою What The Fit.

Разом з цим компанія вже почала роботу над проектом з Джастіном Бібером.

Що далі

Читайте також: 5 новинок Apple: від стрімінгового сервісу до власної кредитки

Безкоштовний доступ до YouTube Originals ставить питання про подальшу долю YouTube Premium. Користувачі зможуть дивитися контент з рекламою і економити $11,99 у місяць. Це ставить під загрозу і доцільність моделі підписок.

Варто відзначити, що у платного сервісу будуть переваги у вигляді оффлайн-перегляду, відсутність реклами, можливості завантажувати відео і включати його фоном.