Instagram 13-річної дівчинки часів Голокосту: проект знімали у Львові

Čytaty latynkoju
Instagram 13-річної дівчинки часів Голокосту: проект знімали у Львові

На початку проморолика користувачі бачать Єву, яка радіє, відзначаючи свій 13-й день народження. Вона одягла свої перші туфлі на підборах, їсть морозиво в парку, веселиться з подружками.

Підписатися на акаунт можна в Instagram.

Згодом все змінюється…

Instagram stories

Про Єву Хейман

Акаунт Єви в Instagram заснований на щоденнику, який вела справжня Єва Хейман в 1944 році. Вся її сім’я була відправлена в гетто. У своєму щоденнику Єва яскраво описувала свої секрети, надії та страхи, коли її світ згасав. Останній запис датується 30 травня 1944 року. Дівчинка була вбита в Аушвіці 17 жовтня 1944 року.

Instagram stories

Після війни цей щоденник знайшла мама дівчинки. Через півстоліття щоденник був опублікований у вигляді книги.

Хто автори

Проект створили ізраїльський бізнесмен, мультимільйонер Мати Кохаві і його дочка Майя. Сім’я Кохаві прочитала близько 30 щоденників, написаних підлітками під час Голокосту, перш ніж зупинили свій вибір на Єві.

Author Instagram

1 і 2 травня на сторінці публікують архівні фотографії, відеоролики та інтерв’ю з тими, хто знав Єву. Всього буде знято 70 коротких епізодів.

Сюжети знімали протягом трьох тижнів у Львові. У зйомках було задіяно 400 осіб. Також була розроблена спеціальна камера, яку актриса могла тримати як телефон.