Українська гра VALHALL про вікінгів у жанрі «королівська битва»: дивіться трейлер

Čytaty latynkoju
Українська гра VALHALL про вікінгів у жанрі «королівська битва»: дивіться трейлер

Компанія Blackrose Arts випустила новий трейлер гри VALHALL.

Це королівська битва у скандинавському антуражі, де на одній карті боротиметься десять загонів вікінгів по п’ять чоловік у кожному. У десятихвилинній демонстрації ігрового процесу автори пояснили головні особливості VALHALL.

Багато уваги в ролику присвячено бойовій системі. Сутички орієнтовані на ближню дистанцію, хоча присутні і луки у якості далекобійної зброї.

Також у відео демонструються сокири, мечі, списи та щити. У сутичці гравець зможе атакувати, блокувати та ухилятися. Будь-яка дія витрачає витривалість, а коли параметр знижується до певного значення, персонаж починає рухатися повільніше. Від зброї у руках залежать прийоми, які зможе використовувати герой.

Читайте також: Перший тизер української гри This Land Is My Land: кожного запуску світ генеруватиметься наново

Розробники розповіли, що карта поділена на чотири зони. Поступово вона буде звужуватися до центру, а області по краях стануть руйнуватися під тиском гравітації. У демонстрації можна побачити ліс у зимовому і весняному антуражі, замки та інші локації.

Події VALHALL розвиваються у Вальхаллі, куди кращі воїни Одіна повертаються, щоб роздобути меч і зупинити Рагнарек.

01/ 05

У германо-скандинавській міфології Вальхалла – це небесний чертог в Асгарді, рай для доблесних воїнів. Гравцям (до 50 осіб одночасно) належить битися з іншими претендентами на смерть, щоб стати єдиним гідним, хто зможе підняти меч Одіна і врятувати Мидгард.