Київ увійшов до топ-35 найбільших стартап-міст світу

Čytaty latynkoju
Київ увійшов до топ-35 найбільших стартап-міст світу

StartupBlink оновив інтерактивну світову стартап-мапу. Київ зайняв 34 місце з більше ніж 1000 міст. Далі серед українських міст йдуть Одеса (235 місце), Львів (299), Харків (435) та Дніпро (561).

У столиці нарахували 321 стартап. У попередньому рейтингу Київ займав 63 місце.

Що з Україною

Україна піднялася на чотири позиції й зайняла 31 місце. Це перше велике оновлення мапи з 2017 року. Партнером StartupBlink в Україні виступив інноваційний парк UNIT.City.

Як рахували

Позиція країни в рейтингу залежить від кількості проектів, їхньої якості та бізнес-середовища стартап-екосистеми.

Позиція міста – від того, наскільки сильна екосистема та заснована на власному алгоритмі авторів звіту. Додавати стартапи та організації можна самостійно та безкоштовно, але всі проходять обов’язкову верифікацію.

Два роки тому ми поставили перед собою мету – допомогти Києву потрапити в топ-20 стартап-міст світу. У січні ми презентували гайд по українській tech-екосистемі. І ця робота допомогла нам добре представити Україну та просунути Київ в 35 топових екосистем світу (з 1000)

Макс Яковер, CEO та керівний партнер UNIT.City

Ситуація у світі

Глобально – без змін. Серед міст перші три місця, як і раніше утримують Сан-Франциско, Нью-Йорк та Лондон. Серед країн – США, Великобританія та Канада.

Читайте також: Український розробник систем безпеки Ajax Systems залучив $10 млн інвестицій

Мапа StartupBlink створена на основі Google Maps. Всього на ній відзначено понад 62 тисячі стартапів. У базі зібрані дані з AngelList, Swissstartups.org, Elance.com та інших платформ.

Карта дозволяє фільтрувати стартапи по галузях та місцях розташування, а акселератори – за кількістю грошей, які пропонуються стартапам.