Реклама

Sziget оголосив 14 українських музикантів, які можуть виступити на фестивалі

Čytaty latynkoju
Sziget оголосив 14 українських музикантів, які можуть виступити на фестивалі

Премія APPS Music & SZIGET: Awards провела перший етап відбору на сцену Sziget Festival та оголосила своїх фаворитів. Цьогоріч премія змінила правила та сформувала лонг-ліст із 14 найактуальніших артистів на початок 2019-го.

До списку увійшли ADAM, Braii, Cape Cod, DZ’OB, ЦеШо, INDT, Fontaliza, [О], OY Sound System, Sasha Boole, The Unsleeping, YEYO, YUKO і Wavy Dem.

Один із цих гуртів або виконавців виступить на одному з найбільших музичних фестивалів світу – Sziget, який відбудеться з 7 по 13 серпня у Будапешті.

У першому етапі запрошені музичні експерти склали особистий ТОП-5 найактуальніших українських артистів, поєднавши критерії премії і власне розуміння актуальності.

ТОП-14 українських музикантів за версією APPS Music & SZIGET:

ЦеШо

YUKO

OY Sound System

Fontaliza

ADAM

Braii

Cape Cod

DZ’OB

INDT

О

Sasha Boole

The Unsleeping

YEYO

Wavy Dem

Читайте також: Альбом дня: вірші Тичини та «Аліса у країні Див» у піснях Dakh Daughters

Наступним кроком премії стане зйомка 14 студійних лайвів на кращі треки кожного з номінантів.

Як оберуть переможця

У травні на сайті премії кожні два дні буде відкриватись по два лайви артистів, об’єднаних у пари, та голосування між ними.

Після цього буде сформовано шортліст з семи учасників.

Наприкінці травня лайви фіналістів транслюватимуть у прямому ефірі. Переможця, який виступить на фестивалі, оберуть за допомогою смс-голосування.

Премія APPS Music & SZIGET: Awards виникла внаслідок колаборації одного з найвідоміших фестивалів світу і премії, яка вже досліджувала стан української незалежної сцени – APPS Music.