Реклама

На столичній набережній відкриють фуд-проект Бухта Food Station: 17 точок з їжею, два бари і лаунж-зона

Čytaty latynkoju
На столичній набережній відкриють фуд-проект Бухта Food Station: 17 точок з їжею, два бари і лаунж-зона

У кінці квітня на Набережній відкриється фуд-проект Бухта Food Station. Створенням простору займається засновник фестивалю Ulichnaya Eda Роман Тугашев з командою компанії Hitmakers.

Фудстейшн розташують на набережній, там буде 20 контейнерів: 17 точок з їжею, два бари та лаунж-зона. Серед учасників – «Маца и устрицы», Bistro Bistro, «Справжні чебуреки», Khu Yum, Wok Factory, «Мясо и лаваш», Black Burger, Meat Story, «Реберня».

Вхід до Бухти буде відкритий як з набережної, так і з Річкового вокзалу, який відкриється вперше за багато років. У будівлі будуть проводити виставки та кінопокази.

Читайте також: Будівлю Річкового вокзалу відновлять: відкриття орієнтовно в кінці квітня

Нагадаємо, у кінці квітня відновлять будівлю Річкового вокзалу. Першими кияни та гості столиці зможуть побачити приміщення зі фресками, розташоване на першому та другому поверхах.

В оновленій будівлі проходитимуть кінопокази, виставки сучасних художників і скульпторів, презентації книг.

«Бухта Food Station – це не фудхол у традиційному сенсі, тому ми придумали назву «фудстейшн». Фудхол – це стаціонарна історія, як ринок. А фудстейшн – це більше pop-up проект. Ми хочемо, щоб люди збиралися тут, а потім їхали кудись тусуватися», – розповів Роман Тугашев в інтерв’ю БЖ.

Відкриття Бухта Food Station відбудеться 27-28 квітня. Вона буде працювати до середини жовтня.