Реклама

Google випустив додаток для людей із слабким зором

Čytaty latynkoju
Google випустив додаток для людей із слабким зором

Минулого року Google анонсував додаток для слабозорих Lookout. Він задіює штучний інтелект для розпізнавання об’єктів через камеру смартфона.

Сьогодні Lookout нарешті став доступний. Щоправда, поки додаток доступний для завантаження поки тільки для пристроїв Pixel в США.

Додаток за допомогою камери здатен зчитувати текст, знаки і ярлики, а також сканувати штрих-коди і ідентифікувати валюти.

Компанія заздалегідь попередила, що додаток працює у тестовому режимі. Тому «як і всі нові технології, не завжди буде працювати на 100%».

Читайте також: Український стартап в ОАЕ: розумні окуляри для військових

Google рекомендує користувачам Lookout носити свій смартфон в передній кишені сорочки або пальто, щоб його камера могла ідентифікувати об’єкти і текст.

З моменту анонса Google займалася поліпшенням ІІ в Lookout, проте поки результати не на 100% точні – часом сервіс помиляється в розпізнаванні об’єктів.

Поки не ясно, коли Lookout буде доступний на смартфонах інших виробників. Проте в Google заявляють, що скоро сервіс вийде на більше число пристроїв і платформ по всьому світу.

[youtube