Школа «білих» хакерів: як подати заявку

Čytaty latynkoju
Школа «білих» хакерів: як подати заявку

Студенти першого набору школи з кібербезпеки Cyber School вже місяць провчилися на основному курсі. Тепер школа оголосила про старт другого набору. На курс візьмуть 40 студентів, 25 з них пройдуть основне навчання.

Що таке Cyber School і як вона з'явилася

Cyber School відкрили на території інноваційного парку UNIT.City у жовтні 2018 року. Її заснували доцент кафедри інформаційної безпеки КПІ Олексій Барановський, керівник  UNIT.City Дмитро Єрьомін та співзасновник української спільноти етичних хакерів Hacken Єгор Аушев.

Читайте також: Чарлі Ламбропулос: Що я побачив за тиждень роботи зі стартапами в Україні

Cyber School готує «білих» хакерів – IT-фахівців, які виявляють вразливі місця комп’ютерних систем з метою їх усунення. Учні пройдуть інтенсивні курси з безпеки мереж і додатків, систем експлуатацій, зворотного інжинірингу та ін. Кращим випускникам обіцяють гарантовані пропозиції про працевлаштування.

Навчання в Cyber School безкоштовне.

Як пройти відбір

Для цього потрібно подати заявку до 9 березня. Учасники відбору повинні володіти базовими технічними знаннями та навичками програмування.

Читайте також: В Україні відкрили безкоштовну школу «білих хакерів»

Відбір в Cyber School складається з чотирьох етапів: онлайн і офлайн-тестування, співбесіда та проходження crash-курсу. Після перших трьох школа відбере 40 найкращих кандидатів, які пройдуть місячний crash-курс. За його результатами виберуть 25 осіб, які пройдуть основне навчання в Cyber School, яке розраховане на п’ять місяців.