Відповідь MasterCard: Visa планує представити софт для смартфонів та безконтактні платежі без паролю

Čytaty latynkoju
Відповідь MasterCard: Visa планує представити софт для смартфонів та безконтактні платежі без паролю

POS-термінали з Android-смартфонів

Платіжна система Visa запустить технологію softPOS, яка зможе перетворити будь-який смартфон на Android з функцією NFC на платіжний термінал. Технологія почне працювати в Україні протягом 2019 року.

У Visa заявили, що використання цієї технології допоможе малому і середньому бізнесу. Це скоротить витрати підприємців на придбання та утримання безготівкових терміналів.

Відзначимо, що на безготівковий розрахунок 2019 році зобов’яжуть перейти й підприємства. Міністерство економічного розвитку і торгівлі розробило проект постанови з новим графіком переведення всіх підприємств сфери торгівлі товарами та послугами на безготівкові платежі.

Крім того, з квітня Visa вводить новий стандарт для банків: нові карти повинні випускатися безконтактними. Компанія також збільшить платіжний ліміт з 500 до 1000 грн.

Інтернет-платежі без пароля

У 2020 році компанія планує ввести нову технологію забезпечення безпеки інтернет-платежів. Зараз використовується технологія 3D secure, яка просить користувача підтвердити особистість, ввівши одноразовий пароль при онлайн-оплаті. Версія 2.0 скасує одноразовий пароль. Система буде збирати безліч інших даних, на кшталт налаштувань пристрою, IP-адреси та всього того, що дозволить швидко підтвердити особистість господаря карти.

Читайте також: Перетворіть свій смартфон на термінал – MasterCard анонсує цікавинки і ділиться статистикою

Bigdata-платформа

Протягом року компанія запустить свою Bigdata-платформу, на базі якої Visa буде відстежувати поведінкові моделі платежів за місцем, часом та ін. Після цього Visa планує запропонувати українським банкам інструмент для поліпшення програм лояльності своїм клієнтам.

NFC-кільця

Читайте також: «ПриватБанк» закриває сервіс iPay. Що робити користувачам

Цей гаджет Visa представила світу в 2016 році. Але він все ще малодоступний. Українці могли отримати це кільце тільки разом з преміум-послугами Ощадбанку. На прес-конференції представники Visa заявили, що українські банки можуть почати продавати ці кільця. Мовляв, все в їхніх руках, а Visa підтримає.