В українському виші розроблятимуть ліки проти раку

Čytaty latynkoju
В українському виші розроблятимуть ліки проти раку

Корейська біотехнічна компанія Well Marker Bio Co, Вінницький національний медичний університет імені Пирогова та Подільський центр онкології уклали угоду про співпрацю. Одним із пунктів в угоді є створення спільного науково-дослідного центру на базі медзакладу. У ньому проводитимуть експерименти з біоматеріалами, які уражені онкопухлинами, щоб винайти ліки проти раку.

Медичний хаб Європи

Працюватимуть у новому закладі вітчизняні науковці за корейськими технологіями. На думку Посла Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу, новий центр має всі шанси стати інноваційним медичним хабом Європи.

“Вінниця знайшла гарних партнерів для співпраці. Це професіонали медичної галузі та потенційні інвестори, які представляють глобальний інвестиційний фонд Кореї. Україна має усі шанси стати медичним хабом для Європи та країн Близького Сходу”, – зазначив Посол.

Центр дозволить здійснити прорив у таких напрямках, як онкологія, імунологія, цитологія, гістологія тощо.

Читайте також: У п’яти областях України запустять телемедицину

Лабораторії готові, шукають кадри

Для нового закладу вже готові навчальні площі, щоб розгорнути суперпотужні лабораторії. Обладнання та необхідні реагенти для проведення експериментів закладу надаватиме корейська сторона. Центр буде спрямований на розвиток біотехнологій і матиме місію – рятувати людей від раку.

Наразі центр шукає спеціалістів, які працюватимуть у новій лабораторії. На повну потужність новий заклад запрацює вже до кінця поточного року.