UNIT.City оновили свій гайд IT-індустрією. Що цікавого там є

Čytaty latynkoju
UNIT.City оновили свій гайд IT-індустрією. Що цікавого там є

Наприкінці січня UNIT.City запустив англомовний гайд українською IT-індустрією. Він містить головні показники інформаційної галузі нашої країни – частка сфери у ВВП, кількість співробітників, обсяги інвестицій і багато інших. Окрім того, гайд розповідає про IT-освіту в Україні, а також знакові розробки

У найпершій редакції гайд складався з більше, ніж ста сторінок, поділених на вісім секцій. Автори надихалися подібними посібниками, створеними у Нідерландах, Ізраїлі, Барселоні та Берліні.

”Протягом

”Макс, ”CEO

Чому вирішили оновити?

За словами авторів, вони отримали багато зауважень та доповнень до гайду, що свідчить про високий інтерес до такого продукту на ринку. Тож вирішили взяти коментарі до уваги та випустити оновлення.

”Ми

”Макс, ”СЕО

До оновленої збірки увійшло ще 60 компаній – серед них Wix, Amadeus, OLX, Ubisoft, TransferWise, Megogo, Uklon, Tickets.ua, Nova Poshta, Work.ua, Rozetka, LUN, Letyshops та багато інших. Окрім того, оновили статистичні показники.

Загалом, гайд розширився на 20 сторінок. У підготовці оновлення допомагали відомі діячі IT-сфери Денис Довгополий, Олексій Вітченко, Дмитро Овчаренко, Тімур Ворона та інші.

Підтримку у розробці надали Depositphotos, Sigma Software, SoftServe Що далі?

Наступну редакцію гайду планують випустити на початку 2020 року. До її розробки також долучать відомих експертів, а також розроблять аргументовану методологію.

Завантажити гайд можна на офіційному сайті.