Реклама

«Приватбанк», Mastercard та мережа автозаправок WOG запустили новий сервіс

«ПриватБанк», Mastercard та мережа АЗК WOG запустили пілотний проект — послугу, яка дозволяє отримати готівку за сплату покупок банківською карткою на касі
Čytaty latynkoju
«Приватбанк», Mastercard та мережа автозаправок WOG запустили новий сервіс
  1. Головна
  2. Креатив
  3. «Приватбанк», Mastercard та мережа автозаправок WOG запустили новий сервіс
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
«ПриватБанк», Mastercard та мережа АЗК WOG запустили пілотний проект — послугу, яка дозволяє отримати готівку за сплату покупок банківською карткою на касі

Клієнти банку зможуть швидко та зручно зняти готівку на касах АЗК WOG, без необхідності використовувати банкомати. Такий сервіс уже завоював популярність в інших країнах Європи: серед банків, торговців та мільйонів покупців. Сьогодні він став доступним в Україні.

Як працює новий сервіс WOG

Скористатися послугою «Готівка на касі» в Україні можуть держателі будь-якої дебетової картки від «ПриватБанку» (зарплатної, студентської, соціальної картки) з магнітною смугою, а також більшості дуальних карток (із чіпом та магнітною смугою) різних платіжних систем. Отримання коштів з кредитного рахунку на першому етапі впровадження послуги не передбачено.

Для того щоб скористатися новими можливостями, покупцеві необхідно лише оплатити товар банківською карткою та повідомити касиру про бажання зняти готівку. Максимальна сума видачі готівки на одну транзакцію становить 500 грн — незалежно від вартості покупки. Процес підтвердження такої транзакції на касі супроводжується введенням PIN-коду банківської картки користувача. «ПриватБанк» працює над доступністю цієї функціональності на своїх терміналах для усіх клієнтів банку та інших банків. Про доступність сервісу клієнтам державного банку буде повідомлено додатково, зазначили представники прес-служби Mastercard.

Нагадуємо: у Mastercard скасовуютьУ Mastercard скасують автоматичне списання коштів із карток за передплату на товари автоматичне списання коштів із карток за передплату на товари. Тепер для кожного регулярного списання продавці контенту і послуг повинні отримувати явну згоду клієнта на такі операції зі списання. Крім того, тепер варто надсилати їм інструкції щодо скасування підписки перед закінченням безкоштовного пробного періоду і з кожною оплатою.

Share
Написати коментар
loading...