«Укргазбанк» запустив міжнародні перекази між платіжними картками через Welsend

Čytaty latynkoju
«Укргазбанк» запустив міжнародні перекази між платіжними картками через Welsend

Першим учасником системи Welsend, де реалізували нову функціональність, стала компанія STB Union (Ізраїль). Про це повідомляють на сайті «Укргазбанку».

Як скористатися новою послугою

Система Welsend — це міжнародна система грошових переказів фізичних осіб, яка дозволяє здійснити перекази як по території України так і за її межі. Для того, щоб скористатися цією послугою, клієнту необхідно звернутися до будь-якого пункту партнера STB Union на території Ізраїлю і повідомити ПІБ одержувача, його номер телефону і номер платіжної картки.

В повідомленні йдеться про переваги відправлення переказу на картки:

  • низькі тарифи;
  • можливість відправлення переказу на будь-яку картку, емітовану будь-яким українським банком;
  • відправка транскордонного переказу в іноземній валюті з подальшим зарахуванням його на платіжну картку в національній валюті;
  • миттєве зарахування переказу на картку;
  • мінімум інформації по відправнику/одержувачу;
  • економія часу одержувача.

Найближчим часом послуга зарахування транскордонних переказів на будь-які картки, емітовані будь-яким українським банком, буде доступна і в інших країнах через партнерів системи Welsend.

До слова, сервіс онлайн платежів iPay.ua в партнерстві з Mastercard і провайдером платіжних послуг Fenige (Польща) запустилиiPay.ua і Mastercard запустили міжнародні грошові перекази послугу грошових переказів з картки на картку з будь-якої країни Європи до України.