В Одесі представили проект реконструкції Літнього театру

Čytaty latynkoju
В Одесі представили проект реконструкції Літнього театру

Автори вважають, що Літній театр в Одесі повинен залишатися парковим простором з вільним входом. Без капітальних будов за винятком художньої галереї і відсутністю комерції, повідомляє одеський портал «Культурометр». Також передбачається, що на території театру розташовуватиметься невелика сцена для концертів, а дерев стане більше.

Як виглядатиме відроджений простір

Згідно з комерційним проектом, який запропонував учасник КВН Дмитро Шпинарьов, замість Літнього театру мають побудувати залу на 1300 місць, фудкорти і ресторани. Територія буде вільною для відвідування лише в певний час. Як зазначає видання, цей варіант підтримують міська влада та компанія «Солінг», яка орендує земельну ділянку з 2016 року.

«Представники фірми «Солинг», яка володіє ділянкою і хотіла побудувати торговий центр, цікавляться проектом Шпинарьова тому, що волонтерський проект не становить комерційного інтересу. На що волонтери відповіли пропозицією викупити територію Літнього театру у бізнесменів. Міська влада відмовилася раніше від такої ідеї, тому волонтери хочуть запропонувати одеситам усього світу скинутися на викуп Літнього театру назад у власність громади», — йдеться в повідомленні.

Передпроектна пропозиція волонтерів та активістів Літнього театру.

Літній театр в Одесі. Фото: «Думская»

Нагадаємо, в Одесі відкрилиВ Одесі відкрили систему міського велопрокату Nextbike систему міського велопрокату Nextbike. Проте запрацюють станції тільки з весни.