«Нова Пошта» доставлятиме товари з IKEA

Čytaty latynkoju
«Нова Пошта» доставлятиме товари з IKEA

Компанія «НП Логістик», яка входить до Групи «Нова Пошта» надаватиме IKEA логістичні послуги. В тому числі зберігання і комплектацію замовлень для її нового магазину міського формату в Києві.

Що передбачає угода та як співпрацюватимуть компанії

Шведська корпорація готується до запуску в Україні. Магазин IKEA міського формату розміститься в торгово-розважальному центрі Ocean Mall. Його відкриття заплановано на 1 вересня 2019 року.«НП Логістик» надаватиме послуги фулфілмента: зберіганні товарів на складах, комплектації і відправлення замовлень одержувачу. Ось як співпрацю описують в «Нова Пошта»:

«Як все влаштовано: клієнт робить замовлення в інтернет-магазині, вибираючи ноутбук, дитяче ліжечко і засіб для миття посуду. Магазин не тримає товари на власному складі, а використовує послугу фулфілмента, — всі його товари зберігаються на складі «НП Логістик». Співробітники компанії збирають складові замовлення і доставляють його клієнту. Магазин економить на утриманні складських приміщень і штаті співробітників, а клієнт — отримує гарантовано кращий сервіс».

Нагадаємо, «Нова Пошта» розширила лінійку нових продуктів і зараз тестує«Нова Пошта» запустила новий формат відправлень для бізнесу нову комплексну послугу redBOX.